Poznaj Mistrza “Rutek”

Wybierz pomoc prawdziwego Mistrza w swoim projekcie

Daniel „Rutek” Rutkowski to polski mistrz sztuk walki, który jest gotowy do zwalczenia w każdym Twoim projekcie! Za pośrednictwem serwisu Usługeo masz wyjątkową okazję do tego, aby umówić się na spotkanie z „Rutkiem” i skorzystać z jego pomocy w działaniach promocyjnych swojej firmy!

 

Swoją karierę Daniel „Rutek” Rutkowski rozpoczął od udziału w mistrzostwach Polski w zapasach, aby potem rozpocząć walki w MMA. Teraz swoje usługi oferuje on każdemu, kto chciałby skorzystać z jego wsparcia podczas realizacji różnych projektów, między innymi w trakcie ważnych eventów jak akcje promocyjne, festiwale, konferencje, szkolenia, otwarcia czy jubileusze. Z usługi „Poznaj Mistrza” można skorzystać zawsze, gdy konieczne jest uzyskanie jeszcze większej efektywności reklamowej – zainteresowanie klientów, zwiększenie zasięgów, podniesienie rangi wydarzenia, a także dla budowy pozytywnego wizerunku. Również spotkanie z Mistrzem może być niezwykłym podarunkiem dla osób, które zainteresowane są sztukami walki i MMA, na przykład z okazji urodzin.

 

Skorzystaj z usługi „Poznaj Mistrza” Daniel „Rutek” Rutkowski dzięki serwisowi Usługeo

Usługa „Poznaj Mistrza” Daniel „Rutek” Rutkowski to kompleksowa pomoc Mistrza w wielu sytuacjach – mentalne wsparcie, podpowiedzi związane z treningami, porady dotyczące rozwoju osobistego. Dzięki swojej szerokiej wiedzy oraz doświadczeniu Daniel „Rutek” Rutkowski może sprawdzić się w wielu przypadkach, gdy firma potrzebuje pomocy profesjonalisty w swojej dziedzinie.

 

Teraz z usługi „Poznaj Mistrza” Daniel „Rutek” Rutkowski możesz skorzystać za pośrednictwem serwisu internetowego Usługeo. Razem z nami możesz umówić się na jednorazowe spotkanie z Mistrzem albo zdecydować się na organizację cyklu wydarzeń, podczas którego będzie można otrzymać jego wsparcie. Wystarczy tylko wypełnić formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej, aby otrzymać indywidualną ofertę. Skorzystaj z tej niezwykłej okazji i zamów spotkanie z Mistrzem!

Wybierz region i miasto gdzie szukasz usługi

Wpisz nazwę miasta lub wybierz z listy

Podaj swoje dane
Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem serwisu internetowego jest Uslugeo.eu. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: kontakt@uslugeo.eu

Strona główna
Jak zamówić
Wybierz usługę